Böhm Gustav (Jindřichův Hradec 1885 - 1974 Agen)
Odpočinek v parku, signováno a datováno vlevo dole Gustav Böhm Roma 1911, olej/plátno fixované na kartonu 51 x 62 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |